(English) Wzrost przewagi konkurencyjnej na rynku niemieckim i amerykańskim w branży akwarystycznej firmy Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k.

01.
02.

Ci spiace, ma questo articolo è disponibile soltanto in Inglese Americano e Polacco. Per ragioni di convenienza del visitatore, il contenuto è mostrato sotto nella lingua principale di questo sito. Puoi cliccare su uno dei links per cambiare la lingua del sito in un’altra lingua disponibile.

Miło nam poinformować, że firma Aquaforest zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt polega na wdrożeniu zapisów Strategii ekspansji eksportowej Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k. Realizacja projektu przewiduje dwa rodzaje działań: specjalistyczne doradztwo oraz udział w imprezie targowo-wystawienniczej jako wystawca. Doradztwo dotyczyło opracowania koncepcji marki nowego-innowacyjnego na rynku niemieckim i amerykańskim produktu pn. naturalne biologiczne medium filtracyjne. Przedstawiciele firmy wzięli również udział w charakterze wystawcy na Targach Interzoo w Norymberdze, w dniach 26-29 maja 2016r. Celem projektu jest ekspansja międzynarodowa polegającą na wejściu z nową ofertą produktową – produktem innowacyjnym, na rynek amerykański i niemiecki, na których firma jest już obecna i wiąże się ze zwiększeniem aktywności na tych rynkach.

Okres realizacji projektu: od 27 lipca 2015 r. do 26 lipca 2016r.
Wartość projektu: 133 749,82 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 60 630,41 PLN