(English) Wzrost przewagi konkurencyjnej na rynku niemieckim i amerykańskim w branży akwarystycznej firmy Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k.

01.
02.

Onze verontschuldigingen, dit bericht is alleen beschikbaar in Amerikaans Engels en Pools. Voor het gemak van de kijker, is de inhoud hieronder weergegeven in de standaard taal van deze site. Je kunt op een van de koppelingen klikken om de taal van de site naar een andere beschikbare taal te veranderen.

Miło nam poinformować, że firma Aquaforest zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt polega na wdrożeniu zapisów Strategii ekspansji eksportowej Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k. Realizacja projektu przewiduje dwa rodzaje działań: specjalistyczne doradztwo oraz udział w imprezie targowo-wystawienniczej jako wystawca. Doradztwo dotyczyło opracowania koncepcji marki nowego-innowacyjnego na rynku niemieckim i amerykańskim produktu pn. naturalne biologiczne medium filtracyjne. Przedstawiciele firmy wzięli również udział w charakterze wystawcy na Targach Interzoo w Norymberdze, w dniach 26-29 maja 2016r. Celem projektu jest ekspansja międzynarodowa polegającą na wejściu z nową ofertą produktową – produktem innowacyjnym, na rynek amerykański i niemiecki, na których firma jest już obecna i wiąże się ze zwiększeniem aktywności na tych rynkach.

Okres realizacji projektu: od 27 lipca 2015 r. do 26 lipca 2016r.
Wartość projektu: 133 749,82 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 60 630,41 PLN