ODKRYJ PIĘKNO OCEANU

Stwórz własną, podwodną rafę koralową w akwarium klasy premium

Gotowe akwaria premium, oszczędź czas na montażu - zrobimy to za Ciebie.

Wytrzymałość i bezpieczeństwo, dzięki zastosowaniu technologii jachtowej.

Zastosowanie zaawansowanej hydrauliki uskutecznia filtrację.

Szkło Optiwhite zapewni pełną głębię kolorów oraz brak zniekształceń.

Co nas wyróżnia

NAJWYŻSZA PRZEJRZYSTOŚĆ

Jedną z wielu zalet posiadania własnego akwarium morskiego jest oczywiście możliwość podziwiania niesamowitych widoków. Jako pasjonaci postanowiliśmy więc sięgnąć po materiały klasy premium, które podkreślą doskonałość naszych akwariów. Wybór padł na renomowane szkło Pilkington Optiwhite™. Dzięki niemu osiągnęliśmy niesamowite efekty, które pozwolą Ci cieszyć się pełną głębią kolorów Twojej prywatnej rafy od której nie będziesz mógł oderwać oczu.

WYEKSPONOWANE PIĘKNO

Czarny komin, dno i tylna szyba gwarantują wysokie walory estetyczne akwarium i zapewniają świetne warunki do obserwacji mieszkańców AF OceanGuard. Głęboka czerń tworzy idealny kontrast do fotografowania koralowców. Super płaska powierzchnia to efekt starannego procesu produkcji, który zapewnia idealne warunki do obserwacji – bez zniekształceń i deformacji szkła.

W PEŁNI GOTOWE AKWARIUM

W Aquaforest dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Cenimy również Twój czas, dlatego zestawy AF OceanGuard dostarczamy z całkowicie zmontowaną konstrukcją nośną z wysokociśnieniowej sklejki jachtowej. Dzięki temu proces instalacji akwarium w Twoim domu jest jeszcze krótszy!

TECHNOLOGIA JACHTOWA

Specyfikacja akwariów morskich skłoniła nas do sięgnięcia po technologie znane z konstrukcji żeglarskich. Zastosowaliśmy wyłącznie wodoodporne materiały, którym nie straszne nawet najtrudniejsze warunki. AF OceanGuard, to jednak nie tylko wodoodporność - nasze zestawy są również w pełni nierdzewne oraz odporne na popularne w akwarystyce środki chemiczne.

CERTYFIKOWANE BEZPIECZEŃSTWO

Konstrukcja jest pozbawiona słabych punktów, dbając o wysoką jakość wielowarstwowej sklejki jachtowej, pamiętaliśmy także o najdrobniejszych szczegółach. Aby to udowodnić, zdecydowaliśmy się poprosić niezależną jednostkę certyfikującą o testy naszych szafek. Otrzymaliśmy certyfikat B31, który przyznawany jest najbezpieczniejszym, nowoczesnym i ekologicznym produktom.

ŁATWA ZMIANA DESIGNU

Minimalistyczny design idealnie ozdobi każde wnętrze, a wymienne wodoodporne panele zewnętrzne pozwolą na zmianę koloru szafki bez demontażu akwarium. Łączymy estetykę z praktycznością, dlatego w naszej szafce postawiliśmy także na wygodę użytkowania! Nowoczesna stylistyka pozwoliła nam na stworzenie odpowiedniej ilości miejsca do codziennego serwisu akwarium.

POTWIERDZONA NIEZAWODNOŚĆ

Zdecydowaliśmy się na zastosowanie sumpa z PVC zamiast szkła nie tylko ze względu na nowoczesny wygląd, ale również po to, by uzyskać najwyższą szczelność i trwałość. Ponadczasowy design sumpa to również precyzyjne oznaczenia poziomów wody, które ułatwiają odpowiednie ustawienie sprzętu. Komory kaskadowe wyposażyliśmy w skarpety filtracyjne, które w dowolnej chwili możesz wymienić na reaktory mediów Aquaforest.

ZAAWANSOWANA HYDRAULIKA

Znamy na wylot tajniki akwarystyki morskiej, dlatego zdecydowaliśmy się w pełni zabezpieczyć się na wypadek problemów! Zawór zwrotny zapobiega przedostawaniu się wody do studzienki, np. kiedy pompa obiegowa ulegnie awarii lub podczas chwilowego braku zasilania. Precyzyjny zawór bramowy umożliwia łatwą regulację poziomu wody. Odpowiednie średnice rur i przelotów gwarantują dużą przepustowość systemu, a co za tym idzie – znacznie wydajniejszą filtrację.

NAJWYŻSZA PRZEJRZYSTOŚĆ

Minimalistyczny design idealnie ozdobi każde wnętrze, a wymienne wodoodporne panele zewnętrzne pozwolą na zmianę koloru szafki bez demontażu akwarium. Łączymy estetykę z praktycznością, dlatego w naszej szafce postawiliśmy także na wygodę użytkowania! Nowoczesna stylistyka pozwoliła nam na stworzenie odpowiedniej ilości miejsca do codziennego serwisu akwarium.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by pozyskać, przetestować, a wreszcie – zastosować najlepsze dostępne na rynku szkło.

Wszystkie zbiorniki AF OceanGuard są wykonane z najwyższej jakości szkła Pilkington Optiwhite™. To krystalicznie czyste szkło o ultra niskiej zawartości żelaza, jest zupełnie wolne od zielonkawego odcienia i nierównych powierzchni, niezależnie od grubości szkła. Skutkuje to idealną transparentnością bez żadnych widocznych zniekształceń czyniąc AF OceanGuard idealnym zestawem do oglądania ryb i koralowców.

PORUSZAJ SIĘ W LEWO LUB W PRAWO, ABY ZOBACZYĆ RÓŻNICĘ.
Stwórz własną, podwodną rafę koralową w akwarium klasy premium
ROZMIARÓW DO WYBORU
5
DOSTĘPNYCH KOLORÓW
6
LATA GWARANCJI
4
CENY OD
11000