O nas

Misja

Nasza firma łączy pasję, długoletnie doświadczenie oraz wsparcie profesjonalnego laboratorium, co pozwala nam tworzyć produkty o najwyższej jakości na rynku. Naszym celem jest wspieranie pasjonatów akwarystyki na całym świecie na każdym etapie ich przygody. Jest nam szczególnie blisko do środowiska wodnego, dlatego aktywnie dbamy o jego ochronę i rozwijanie, zarówno w akwariach, jak i w środowisku naturalnym, aby przyszłe pokolenia mogły cieszyć się jego pięknem.

Wizja

Nasza wizja zakłada dalszy rozwój pasji akwarystycznej poprzez tworzenie innowacyjnych, ekologicznych produktów oraz budowanie i wspieranie społeczności pasjonatów na całym świecie. Chcemy edukować, dzielić się wiedzą i zarażać pasją nowych entuzjastów akwarystyki. Naszym celem jest stworzenie ekosystemu, w którym ludzie mogą czerpać radość z akwarystyki, jednocześnie dbając o ochronę środowiska wodnego na globalną skalę.

DLA ZDROWYCH I PIĘKNYCH AKWARIÓW MORSKICH ORAZ DUMNYCH WŁAŚCICIELI.

Aquaforest został założony w 1995 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją podłoży i nawozów dla roślin wodnych. Nasze produkty były stosowane w ogrodach zoologicznych, oceanariach, profesjonalnych hodowlach roślin. W 2006 roku rozpoczęliśmy własną hodowlę roślin akwariowych oraz ryb i koralowców. Wraz z rozwojem hodowli zwiększyło się nasze zapotrzebowanie na profesjonalne produkty do akwarystyki morskiej.
Chcąc w pełni kontrolować procesy zachodzące w akwarium zainwestowaliśmy w produkcję własnych soli oraz środków chemicznych niezbędnych w akwarystyce morskiej. Nasz zespół złożony z najlepszych specjalistów, latami prowadził badania oraz testy. Wyniki były zadowalające. W rezultacie opracowaliśmy serię produktów o unikatowym składzie oraz niezwykle wysokiej jakości, co znalazło potwierdzenie nie tylko w bardzo wysokich parametrach uzyskanych w naszej hodowli, ale również w wysokiej ocenie niezależnych ekspertów. Produkty okazały się tak dobre, że postanowiliśmy wprowadzić je na rynek. Na początku 2011 r. rozpoczęliśmy produkcję preparatów pod marką AQUAFOREST™. Dzięki świetnej jakości oraz przystępnej cenie szybko zdobyliśmy uznanie zarówno wśród dystrybutorów jak i odbiorców indywidualnych.