(English) Wzrost przewagi konkurencyjnej na rynku niemieckim i amerykańskim w branży akwarystycznej firmy Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k.

01.
02.

Desculpe, este conteúdo só está disponível em Inglês (Eua) e Polaco. Por uma questão de conveniência para o utilizador, o conteúdo é mostrado abaixo no idioma por omissão para este site. Pode clicar numa das ligações para mudar o site para outro idioma disponível.

Miło nam poinformować, że firma Aquaforest zrealizowała projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt polega na wdrożeniu zapisów Strategii ekspansji eksportowej Aquaforest Distribution sp. z o.o. sp.k. Realizacja projektu przewiduje dwa rodzaje działań: specjalistyczne doradztwo oraz udział w imprezie targowo-wystawienniczej jako wystawca. Doradztwo dotyczyło opracowania koncepcji marki nowego-innowacyjnego na rynku niemieckim i amerykańskim produktu pn. naturalne biologiczne medium filtracyjne. Przedstawiciele firmy wzięli również udział w charakterze wystawcy na Targach Interzoo w Norymberdze, w dniach 26-29 maja 2016r. Celem projektu jest ekspansja międzynarodowa polegającą na wejściu z nową ofertą produktową – produktem innowacyjnym, na rynek amerykański i niemiecki, na których firma jest już obecna i wiąże się ze zwiększeniem aktywności na tych rynkach.

Okres realizacji projektu: od 27 lipca 2015 r. do 26 lipca 2016r.
Wartość projektu: 133 749,82 PLN
Wkład Funduszy Europejskich: 60 630,41 PLN