Aquaforest PARTNEREM NAJWIĘKSZYCH OCEANARIÓW

Od 2014 roku jesteśmy głównym dostawcą soli morskiej do afrykarium Wrocławskiego ZOO. To jedno z największych w Europie miejsc tego typu! Pierwsza dostawa przygotowana w 100% przez naszą firmę to ponad 220 ton soli. Z dumą zaopatrujemy także ZOO w Warszawie, Dubaju, a także placówki w Szwecji i na Węgrzech.

Jakość potwierdzona laboratoryjnie

Produkty Aquaforest są tworzone w Unii Europejskiej, w ściśle kontrolowanych warunkach laboratoryjnych, aby spełnić najwyższe standardy jakości. Każdy produkt jest tworzony ze starannie wyselekcjonowanych surowych komponentów/surowców w ilościach gwarantujących jednolity skład.  Nasz zespół dokładnie bada produkty i z wykorzystaniem analizy ICP-OES sprawdza, czy dostarczany przez nas produkt cechuje najwyższa jakość.

Poparte DOŚWIADCZENIEM

Nasze produkty są wynikiem wieloletniego doświadczenia. Jako akwaryści, sami testujemy produkt zanim dostarczymy go do klienta. Chcemy nie tylko sprzedawać nasze produkty, ale także dzielić się pasją!

Z myślą O KLIENTACH

Wierzymy, że zakup produktu to dopiero początek drogi, więc zapewniamy kompleksowe wsparcie klienta. Nasi eksperci stworzyli przewodniki i filmy opisujące krok po kroku jak stosować nasze produkty. Z myślą o klientach stworzyliśmy także fora internetowe i grupy, dzięki którym klienci mogą się z nami skontaktować w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Śledzimy trendy

Żeby zawsze być na bieżąco bierzemy udział w najistotniejszych targach branżowych. Jesteśmy obecni pośród największych i najważniejszych dostawców produktów akwarystycznych z całego świata.

NASZA PASJA JEST NASZĄ SIŁĄ.

Ludzi odpowiedzialnych za sukces Aquaforest łączy przede wszystkim zamiłowanie do akwarystyki. Klientom oferujemy to, czego sami potrzebujemy do rozwijania naszej pasji. Znamy z pierwszej ręki wszystkie aspekty prowadzenia akwarium – sami od wielu lat z powodzeniem prowadzimy zbiorniki zarówno  słodkowodne jak i morskie. Chętnie dzielimy się praktyczną wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem i dostarczamy preparaty najwyższej jakości, aby akwaryści – ci początkujący jak i profesjonaliści – mogli tworzyć piękne, zdrowe akwaria.

WIĘCEJ

CO O NAS MÓWIĄ? POZNAJ OPINIE NA NASZ TEMAT.

Używam produktów Aquaforest od kilku miesięcy i muszę przyznać, że moje akwarium nigdy nie wyglądało lepiej. Aquaforest to prawdziwi pasjonaci! Produkty są łatwe w użyciu i naprawdę wydajne. Jestem więcej niż zadowolony!
Michael Blagowiecki, Ireland

Doskonałe produkty o szerokim zastosowaniu. Aquaforest nigdy mnie nie zawiodło!

Kelvin Ang, Malaysia
Stosuję AF Micro i Macro od 4 miesięcy. W mojej opinii to świetnie zbalansowane produkty dla roślin, które zyskały intensywne barwy bez wykwitu glonów. Jeśli chcecie odnieść swój mały sukces w akwarium słodkowodnym, definitywnie powinniście spróbować produktów Aquaforest.
Ricardo Costa, Portugal

POZNAJ PRODUKTY AQUAFOREST FRESHWATER

CHEMIA WODY

Produkty z tej linii mają szeroki zakres zastosowań związany z uzdatnianiem wody, służąc np. oczyszczaniu wody kranowej. Oferowane preparaty pozwalają m.in. na uzdatnienie szkodliwej dla ryb i roślin wody wodociągowej poprzez zneutralizowanie chloru i metali ciężkich oraz na obniżenie pH do optymalnych wartości. Aquaforest Water Treatment to wygodny i szybki sposób na uzyskanie lub przywrócenie najwyższej jakości wody w Twoim akwarium.

NAWOZY

Szeroka gama wysokiej jakości nawozów i suplementów. Ta grupa produktów skoncentrowana na dostarczaniu roślinom składników niezbędnych do prawidłowego i bujnego wzrostu. Regularne stosowanie preparatów tej linii pomaga stworzyć i utrzymać w akwarium środowisko odzwierciedlające warunki panujące w naturalnych zbiornikach wodnych. Dzięki temu rośliny rozwijają się zdrowe i wybarwiają na żywe, wyraziste kolory.

PIELĘGNACJA

Grupa produktów wyspecjalizowanych w walce z szerokim spektrum patogenów i ułatwianiu rekonwalescencji. Produkty tej linii chronią mieszkańców i florę Twojego akwarium pomagając zwalczyć rozmaite infekcje, przyspieszając regenerację po chorobie, ułatwiając kwarantannę oraz dezynfekcję sprzętu akwarystycznego. Wybierz odpowiedni produkt z tej linii w celu bezpiecznego i skutecznego wyleczenia chorób skóry i skrzeli, a także grzybów oraz innych pasożytów.

MEDIA FILTRACYJNE

To grupa produktów przeznaczona do mechanicznej, biologicznej oraz chemicznej filtracji wody. Oferujemy szeroki zakres mediów filtracyjnych, przeznaczonych do usuwania odpadów oraz wszechstronnej poprawy jakości wody. Dobrze zaprojektowany i wydajny system filtracji ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia zdrowego środowiska mieszkańcom Twojego akwarium.

PODŁOŻA

Starannie dopracowane podłoża akwarystyczne wspomagają wzrost roślin i zapewniają idealne warunki w akwarium. Dzięki naturalnym minerałom stopniowo uwalnianym do wody, podłoża Aquaforest stabilizują parametry wody i gwarantują wyjątkowe walory dekoracyjne. Bogate w mikroelementy podłoża dostarczają roślinom wszystkich niezbędnych do wzrostu składników. W zależności od wybranego rodzaju podłoża, mogą również wspomagać filtrację biologiczną.

MAMY DLA CIEBIE ŚWIETNE WIADOMOŚCI!

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ PASJĄ. NAPISZ DO NAS.

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Aquaforest lub masz inne pytania dotyczące naszej oferty skontaktuj się z nami już dziś. Aquaforest to firma tworzona przez pasjonatów dla pasjonatów, dlatego nasi specjaliści chętnie udzielą wszystkich niezbędnych informacji. Wahasz się? Napisz, rozwiejemy wszystkie Twoje wątpliwości.

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON

Jeśli masz dalsze pytania lub jesteś zainteresowany dystrybucją naszych produktów możesz skontaktować się z nami również za pośrednictwem naszej infolinii stworzonej z myślą o zapewnieniu klientom biznesowym jak najlepszego wsparcia. Nasi specjaliści czekają na telefon.

(+48) 14 691 79 79

poniedziałek – piątek, w godz. 8:00 – 16:00

PODZIEL SIĘ Z NAMI SWOJĄ PASJĄ. NAPISZ DO NAS.

Siedziba firmy:
Aquaforest sp. z o.o. sp. k.
ul. Starowiejska 18
32-800 Brzesko, Polska

Obsługa klienta:
info@aquaforest.eu
(+48) 14 691 79 79

Dystrybucja i marketing:
Seweryn Łukasiewicz
seweryn.lukasiewicz@aquaforest.pl
(+48) 502 104 141
PL, EN, FR

Logistyka i wysyłki:
Krzysztof Szczurek
krzysztof.szczurek@aquaforest.pl
(+48) 533 750 402
PL

Przedstawiciel handlowy Polska:
Grzegorz Grębosz
grzegorz.grebosz@aquaforest.pl
(+48) 883 930 911
PL

Przedstawiciel handlowy Europa:
Seweryn Łukasiewicz
seweryn.lukasiewicz@aquaforest.pl
(+48) 502 104 141
PL, EN, FR

Przedstawiciel handlowy Niemcy:
Andrzej Onichimiuk
andrzej.onichimiuk@aquaforest.pl
(+49) 177 3492130
PL, DE, EN

Koordynator sprzedaży:
Barbara Nikiel-Wolski
barbara.nikiel.wolski@aquaforest.pl
(+48) 533 858 058
PL, EN

Koordynator sprzedaży:
Agnieszka Blecharczyk
agnieszka.blecharczyk@aquaforest.pl
(+48) 733 733 773
PL, EN

Koordynator sprzedaży:
Sylwia Hachaj
sylwia.hachaj@aquaforest.pl
(+48) 730 755 835
PL, EN

Produkcja:
Jerzy Ruszel
jerzy.ruszel@aquaforest.pl
(+48) 533 213 703
PL, EN

Marketing i wsparcie klienta:
Debora Długopolska
debora.dlugopolska@aquaforest.pl
PL, EN Freshwater Aquaforest is trademark of
ul. Starowiejska 18
32-800 Brzesko, Poland
info@aquaforest.eu