Kontakt

Siedziba firmy:

Aquaforest sp. z o.o. sp. k.
ul. Starowiejska 18
32-800 Brzesko, Polska

Obsługa klienta:

info@aquaforest.eu
(+48) 14 691 79 79

Dystrybucja i marketing:

Seweryn Łukasiewicz

seweryn.lukasiewicz@aquaforest.pl
(+48) 502 104 141
PL, EN, FR

Logistyka i wysyłki:

Krzysztof Szczurek

krzysztof.szczurek@aquaforest.pl
(+48) 533 750 402
PL

Przedstawiciel handlowy Europa:

Seweryn Łukasiewicz

seweryn.lukasiewicz@aquaforest.pl
(+48) 502 104 141
PL, EN, FR

Przedstawiciel handlowy Niemcy:

Andrzej Onichimiuk

andrzej.onichimiuk@aquaforest.pl
(+49) 177 3492130
PL, DE, EN

Przedstawiciel handlowy Polska:

Grzegorz Grębosz

grzegorz.grebosz@aquaforest.pl
(+48) 883 930 911
PL

Koordynator sprzedaży (Publiczne akwaria):

Barbara Nikiel-Wolski

barbara.nikiel.wolski@aquaforest.pl
(+48) 533 858 058
PL, EN

Koordynator sprzedaży:

Sylwia Hachaj

sylwia.hachaj@aquaforest.pl
(+48) 730 755 835
PL, EN

Koordynator sprzedaży:

Agnieszka Blecharczyk

agnieszka.blecharczyk@aquaforest.pl
(+48) 733 733 773
PL, EN

Marketing i wsparcie klienta:

Debora Długopolska

debora.dlugopolska@aquaforest.pl

PL, EN

Produkcja:

Jerzy Ruszel

jerzy.ruszel@aquaforest.pl
(+48) 533 213 703
PL, EN