O nas

Jesteśmy marką stworzoną przez prawdziwych entuzjastów akwarystyki. Łączymy zaawansowaną technologię z wysoko wykwalifikowaną kadrą najlepszych specjalistów i tworzymy produkty dla wszystkich pasjonatów życia morskiego. Chcemy dzielić się naszymi doświadczeniami i zdobytą wiedzą. Dostarczamy najwyższej jakości produkty, aby akwaryści – ci początkujący jak i profesjonaliści – mogli stworzyć swój własny kawałek rafy.

Inżynier Procesu
Miejsce pracy: Brzesko/ Wola Dębińska

Obowiązki

  • Opracowywanie nowych rozwiązań technicznych w zakresie produkcji produktów przeznaczonych do akwarystyki morskiej i słodkowodnej
  • Współpraca w zakresie opracowywania rozwiązań technicznych z Akwarystami Firmy AF
  • Doskonalenie procesów technologicznych
  • Koordynacja prac nad wykonaniem prototypów
  • Normowanie czasu procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej do produkcji
  • Nadzór technologiczny nad projektami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcji
  • Wykonywanie kosztorysów projektów oraz oprzyrządowania niezbędnego do produkcji prototypu
  • Wykonywanie instrukcji oraz wizualizacji technicznych
  • Przygotowywanie raportów i prezentacji.
  • Współpraca z wszystkimi działami w zakresie ciągłego doskonalenia procesów produkcji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • roczne doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu lub technologa
  • Bardzo dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Wiedza w zakresie wdrażania rozwiązań Lean Manufacturing
  • Praktyczna znajomość programów typu CAD- warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Samodzielność i dokładność w działaniu
  • Pomysłowość i innowacyjność
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność programowania maszyn sterowanych numerycznie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do Twoich umiejętności i doświadczenia
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze, w prężnie rozwijającej się firmie sprzedającej towary do ponad 70 krajów na całym świecie
  • Ambitne i samodzielne stanowisko
  • Udział w projektach mających realny wpływ na rozwój organizacji
  • Interesującą i urozmaiconą pracę w zespole fachowców
  • Telefon i komputer służbowy

    CV proszę przesłać na adres: praca@aquaforest.pl